O NAS | www.getrawbar.pl

DARMOWA DOSTAWA W POLSCE OD 180 ZŁ

O NAS

Firma

 

 • Naszą główną siedzibą w Europie jest Austriacka firma Good Solutions and Logistics GmbH, z której to gwarantowany jest szybki dostęp do wszystkich innych krajów europejskich. Produkty „Get in Shape” prezentowane są na największych targach ekologicznych w Austrii i Europie.
 • Powstała w Bułgarii w 1998 roku firma ma inspirującą historię. Jest reprezentowana na arenie międzynarodowej, ma wizję i misję, ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie sportu, fitnessu, zdrowego żywienia ale również produkcji żywności ekologicznej. Firma prezentuje produkty „Get in Shape” na największych targach ekologicznych i wystawach międzynarodowych. Zarządza sklepami ze zdrową żywnością, restauracją ekologiczną oraz barem zdrowia. Bierze udział ale też organizuje szkolenia, seminaria, warsztaty, wydarzenia, programy edukacyjne i szkoleniowe dla młodzieży na temat optymalnego żywienia, zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Współpracuje z międzynarodowymi partnerami z Europy, Ameryki Południowej i Azji w dziedzinie produkcji, handlu, marketingu, żywienia sportowego i sprzętu. Wszystko to jest możliwe dzięki naszemu wyjątkowemu zapleczu, z którego wiele się nauczyliśmy, dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, dzięki naszej misji przyczynienia się do zwiększenia liczby ludzi zdrowych , aby być w formie, a tym samym mieć wysoką jakość życia. Wiemy jak to działa! Chcielibyśmy podzielić się tą wiedzą z innymi, udostępniając produkty „know-how Get In Shape” wszystkim ludziom.
 • W celu prowadzenia marketingu, sprzedaży i dystrybucji produktów „know-how Get In Shape” na terytorium USA w 2018 roku stworzyliśmy firmę TM Group International Corp. w Los Angeles w Kalifornii.

Produkcja

 

 • Jako właściciele centrów fitness spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem klientów na łatwo dostępne, zdrowe i smaczne produkty organiczne; to właśnie stało się inspiracją dla naszej własnej produkcji batonów „Get In Shape”.
  Get in Shape pomaga połączyć współczesne zwyczaje konsumpcyjne z tradycyjną wartością, jednocześnie zapewniając dobrą kondycję. Nasze produkty są przeznaczone dla osób w każdym wieku, płci i rasy; dla wszystkich osób szukających najwyższej jakości zdrowej, naturalnej żywności.

Jakość

 

 • Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości. Są nieprzetworzone, certyfikowane organicznie i wolne od oleju palmowego, uwodornionych tłuszczów, barwników i konserwantów, a także dodatków chemicznych. Używamy wyłącznie surowych, zdrowych składników organicznych do produkcji prawdziwej, wartościowej żywności – doskonałego źródła zdrowej energii. Wszystkie składniki były od wieków wykorzystywane przez ludzi na całym świecie jako nieocenione źródło ich zdrowia i cennej energii naturalnej.
 • Produkcja jest certyfikowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości w branży. Nasze produkty są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi żywności ekologicznej i posiadają certyfikaty rozpoznawalne w Europie – ekologiczny certyfikat żywności UE, a w USA – USDA Organic.

 • Raw
 • Vegan
 • Gluten Free
 • No sugar added
 • 100 % Organic
 • High Protein
 • Whole food
 • 25% Plant Protein
 • Non-GMO
 • Soy Free
 • Dairy Free

NASZE WARTOŚCI

 

 • Wierzymy, że zdrowie fizyczne i sprawność fizyczna to podstawowy i ważny warunek ogólnego samopoczucia. Doskonałe zdrowie ciała, umysłu i emocji! Nasze całe życie zależy od tego, w jakiej kondycji fizycznej się znajdujemy. Zdrowie, sukces, pewność siebie, nasze ogólne podejście do życia i reakcja innych na naszą pozytywną energię …! Bycie i utrzymywanie się w formie oznacza nie tylko kilka dni treningu, ale dobrowolną decyzję, by żyć zdrowo, dobrze się odżywiać, myśleć i działać zdrowo. To nie tylko jednorazowa akcja, to zwyczaj. Ten ideał wymaga zaangażowania, odrzucenia starych błędów oraz wytrwałości w utrzymaniu dobrych nawyków. Żyjemy teraz, ale jutro zależy od dzisiaj! Wierzymy, że zawsze powinniśmy dążyć do tego, co najlepsze, ponieważ dostajemy to, czego szukamy!

NASZA MISJA

 

 • Wykonujemy naszą pracę z wielką miłością i pasją, to nasza misja. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie sportu, regeneracji, odnowy biologicznej, zdrowego odżywiania, produkcji i sprzedaży, a także współpracy z tak wieloma ludźmi dało nam wiele. Wiemy, że tylko najwyższa forma fizyczna gwarantuje najwyższą możliwą jakość życia. Wiemy, jak to działa aby uzyskać i utrzymać formę, a robienie tego w zdrowy sposób jest dla nas bardzo ważne. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, naszymi przyjaciółmi i rodziną. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko, co otrzymaliśmy, za wszystkich niesamowitych ludzi, których mamy w naszym życiu, za niesamowitą naturę i cudowny świat, który nas napędza!
 • Prawdziwe, naturalne, organiczne rośliny, pełne życia, pełne jakości, pełne słońca, energii i pozytywnych wibracji to surowce tworzące nasze produkty końcowe. To jest to, co cenimy i wykorzystujemy do produkcji naszych surowych batonów! To przekonanie czyni nas zdrowszymi, bardziej energicznymi, bardziej pozytywnymi, bardziej udanymi, w skrócie: w dobrej formie! Odpowiadając odpowiedzialnie za to, co dajemy naszemu ciału i umysłowi, dajemy następnemu pokoleniu dobry przykład! Bądź w formie ciesz się życiem, bądź pełen energii, bądź szczęśliwy, inspiruj się, podążaj za marzeniami przy pomocy surowych batonów Get In Shape!

RAW BARS

know-how
GET IN SHAPE

DARMOWA DOSTAWA

W Polsce od 180 zł

100% BIO

Żywność ekologiczna z certyfikatem EU